Strona główna Rozwój osobisty Zasady Galeria Kontakt
|
+48 667 016 244
|
biuro@wypadydlasingli.pl

Nasze zasady

Jedziesz z nami, zapoznaj się z naszymi zasadami

Zasady ( jak to zasady) są istotne, więc przeczytaj je uważnie, zanim zdecydujesz się na wspólną wyprawę z nami. Jeśli podejmiesz decyzję na TAK, dla nas będzie to oznaczać, że je akceptujesz.

1. Nie jesteśmy biurem matrymonialnym. Udział w wypadzie bierzesz dobrowolnie, na własną odpowiedzialność i godzisz się z zasadami. Na wyjeździe dużo zależy od Twojego zaangażowania. Im więcej dasz z siebie, więcej dostaniesz. Oczekujemy pozytywnego podejścia oraz poczucia humoru.

2. Na wyjazdach w pełni szanujemy siebie nawzajem i nie czynimy absolutnie niczego, co mogłoby być krzywdzące dla pozostałych (zresztą, to chyba oczywiste).

3. Panuje zasada:"jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Jesteśmy ekipą i wspólnie sobie pomagamy, czy to logistycznie, czy choćby w kwestii pożyczenia pasty do zębów. Egoistów nie lubimy. Zawsze jest pilot grupy, który kieruje wypadem. Czasami demokratycznie podejmujemy decyzję, czy np. płyniemy dziś kajakiem lub żaglówką, skoro leje jak z cebra, czy zostajemy na biwaku.

4. Aby wypad miał sens, ekipa musi się oczywiście utworzyć, w końcu o to nam chodzi, aby wyjechać razem 🙂 - a więc przy każdym wyjeździe określamy minimum zgłoszonych osób, w składzie liczebnym na tyle, aby wyjazd doszedł do skutku. Jeżeli minimum nie zostanie osiągnięte, wyjazdu nie będzie. Po zgłoszeniu się na wypad wpłacasz więc 30% zaliczki, a my umieszczamy Cię na liście uczestników. Jeśli lista osiągnie minimum - jedziemy i dopłacasz na miesiąc przed datą wypadu resztę należności.

5. Jeżeli ponosimy koszty związane z rezerwacją miejsc noclegowych, czarterem jachtów, kajaków itp., a Ty po wstępnej rezerwacji i opłaceniu zaliczki nie stawiasz się na wypad, oczywiście zaliczka przepada, chyba że znajdziesz kogoś na swoje miejsce.

6. Wszyscy wzajemnie dbamy o to, by było bezpiecznie, jednak również każdy sam odpowiada za swoje zachowanie i bezpieczeństwo - nikt nie weźmie odpowiedzialności na siebie za Twój złamany palec. Jeśli chcesz się ubezpieczyć w firmie ubezpieczeniowej, robisz to we własnym zakresie.

7. Nie rozmawiamy o polityce, pracy, pieniądzach i o tym, jakie życie jest upierdliwe. Jesteśmy "tu i teraz", ciesząc się chwilą i wspólnym towarzystwem.

8. Jeśli masz często muchy w nosie i przyjmujesz w stosunku do otoczenia roszczeniową postawę, nie będziesz przez nas lubiany. Jednak jeśli coś na wypadzie nie będzie Ci pasować, cenimy otwartość i gotowość do wspólnego rozwiązania problemu.

9. Jeśli będziesz na zdjęciach grupowych z wypadu, mamy prawo umieścić je w swojej galerii (jeśli się nie zgadzasz, nie ustawiaj się do zdjęć grupowych).

Oczywiście wcale nie musisz się godzić na te zasady i wówczas jedziesz sobie z kimś innym :)