Strona główna Rozwój osobisty Zasady Galeria Kontakt
|
+48 667 016 244
|
biuro@wypadydlasingli.pl

Rejs na Mazurach w długi czerwcowy weekend

0
Ilość wolnych miejsc
19 - 23.06.2019
Termin
Mazury, Wilkasy
Miejsce
650zł
Cena

Szczególnie zapraszamy osoby, które dopiero chcą posmakować tego, czym jest żeglarstwo. 

 

A więc podstawowe informacje dla tych, którzy będą pierwszy raz:

Zacząć żeglować można w każdym wieku i  cieszyć się swoją nową pasją. Zaraziliśmy już miłością do żagli mnóstwo osób.

Żeglowanie na Mazurach jest cudowne, dostarcza wspaniałych wrażeń, widoków, wspomnień, znajomości, które z czasem zamieniają się w długoletnie przyjaźnie a wręcz związki. Sporo obecnych małżeństw poznało się właśnie tutaj. Mazury są bowiem romantyczne 😊.

Co trzeba zabrać:

 


Spotykamy się w środę 19 czerwca w porcie  Marina Bełbot Yacht Charter, który położony jest w miejscowości Wilkasy, nad jeziorem Tajty w odległości około 5 km od Giżycka. Tutaj bezpiecznie zostawiamy na 4 dni samochody. Po czterech dniach wrócimy w to samo miejsce. Będziemy na Was czekać w środę w Wilkasach od godz. 17.00. Na miejscu, po podróży można tam zjeść dobry obiad w restauracji.

Pierwszy dzień (środa) przeznaczamy na zakupy spożywcze, zaokrętowanie się, integracyjne ognisko. W czwartek rano, krótkie szkolenie i wypływamy w trasę. Może będzie kilka jachtów, więc codziennie wyznaczamy port, w którym ponownie wczesnym wieczorem znów się wszyscy spotkamy.

Zgłoszenia wysyłajcie przez formularz w zakładce Kontakt.

Koszt: 650 zł (czarter i opieka skippera, ubezpieczenie NNW) + 70 zł (składka jachtowa na wyżywienie i opłaty portowe – do rozliczenia)

Zaliczkę w kwocie 300 zł proszę wpłacać do trzech dni od zgłoszenia.

Miejsc mamy ograniczoną ilość: 6. Rezerwacja liczy się dopiero po wpłacie zaliczki. Z doświadczenia wiemy, że miejsca dość szybko się wyczerpują, a więc proponujemy już zaklepywać sobie urlopy.

Zgłoszenia poprzez formularz w zakładce: Kontakt.

Decydując się na wyjazd z nami koniecznie przeczytaj: ZASADY