Strona główna Rozwój osobisty Zasady Galeria Kontakt
|
+48 667 016 244
|
biuro@wypadydlasingli.pl

Kajaki i rowery na Roztoczu

15
Ilość wolnych miejsc
28-30.08.2020
Termin
Pensjonat "Sosnowe Zacisze" ul. Turystyczna 27 22-672 Susiec
Miejsce
465 złotych
Cena

Aktywny weekend na Roztoczu

 

Weekend na Roztoczu, w sercu Roztoczańskiego Parku Narodowego. Kajaki i rowery, a w międzyczasie basen, jacuzzi, sauna, bilard i ognisko.

Roztocze – piękna kraina na wschodzie Polski. Jeszcze nie tak bardzo popularna, nie skażona komercją. Idealny rejon na spływ kajakowy i rajd rowerowy. Spędź z nami ostatni weekend wakacji na łonie natury, aktywnie i w towarzystwie innych singli.

  

 

Program wypadu:

Piątek, 28 sierpnia: spotykamy się w pensjonacie ***SOSNOWE ZACISZE. Obiadokolacja będzie podana o 19.30. Wcześniej i potem możemy korzystać z infrastruktury ośrodka.

Sobota, 29 sierpnia: po śniadaniu wyruszamy na całodzienny spływ; po powrocie do pensjonatu obiadokolacja, korzystanie z infrastruktury ośrodka, a wieczorem ognisko.

Niedziela, 30 sierpnia: po śniadaniu wyruszamy na 3-godz. wycieczkę rowerową po Roztoczańskim Parku Narodowym; po powrocie do pensjonatu pakujemy się i rozjeżdżamy się do domów.

 


 

Termin:

28-30 sierpnia 2020 r.

Grupa wiekowa: 30+

Koszt całej imprezy: 465 zł

W cenie: ubezpieczenie, dwa noclegi ze śniadaniem, obiadokolacja w piątek i w sobotę, ognisko w sobotę, wypożyczenie kajaków, wypożyczenie rowerów, infrastruktura pensjonatu, obsługa i transport.

 

 

 

Adres

*** Pensjonat „Sosnowe Zacisze”
ul. Turystyczna 27
22-672 Susiec

Zgłoszenia poprzez formularz w zakładce: Kontakt lub na biuro@wypadydlasingli.pl.