Strona główna Rozwój osobisty Zasady Galeria Kontakt
|
+48 667 016 244
|
biuro@wypadydlasingli.pl

Perły Adriatyku – SZALONA MAJÓWKA

8
Ilość wolnych miejsc
24.04.-02.05.2020
Termin
Chorwacja, Marina Pirovac
Miejsce
1 755 zł
Cena

Rejs w Chorwacji. Perły Adriatyku- SZALONA MAJÓWKA 25.04.-02.05.2020

Trasa rejsu: Pirovac – Rogoznica – Trogir – Split – Hvar – Primosten – Pirovac

 

Zapraszamy na niezapomniany rejs u wybrzeży Chorwacji, tym razem kierujemy się na południe w kierunku architektonicznych rarytasów, Split i Trogir to rzadko spotykana para. Pałac Dioklecjana w Splicie i górujące nad Trogirem mury twierdzy to widoki, które połechtają podniebienia nawet najbardziej wytrawnych smakoszy kultury i architektury. A będąc przy smakoszach nocne życie obu miast serwuje całe spektrum kulinarnych rozkoszy oraz plejadę kolorowych drinków w najbardziej znanych chorwackich klubach. Popłyń z nami w poszukiwaniu gorących promieni słońca na południu Chorwacji!

  

Rejs rozpoczniemy w nowoczesnej, niedawno otwartej marinie Pirovac i dzień po dniu odkrywać będziemy nowe miejsca dostępne tylko od strony morza. Urocze zachody słońca nad Adriatykiem, horyzont poprzecinany dziesiątkami wysepek pozwolą Ci osiągnąć najwyższy poziom relaksu.

Osoby, pierwszy raz doświadczające przygody z żeglarstwem, poznają zasady życia na jachcie oraz podstawy jego obsługi. Wilki morskie, dla których to nie pierwszyzna będą mogły poszerzyć i udoskonalić swoje umiejętności wypracowując staż na morzu.

Podróżować będziemy komfortowym jachtem Bavaria 45 s/y Alea z 2011 roku. Jednostka wyposażona w 4 kabiny 2 osobowe, kambuz, otwierany pokład kąpielowy z drabinką, 3 łazienki oraz dodatkowy prysznic, pozwoli poczuć się komfortowo nawet w czasie postoju na kotwicy lub boi, bez dostępu do nabrzeża.

Bogato wyposażona kuchnia gwarantuje wygodne i szybkie przygotowanie posiłków, a salon z telewizorem, z odtwarzaczem MP3/USB oraz Netflixem.

 

Pokład kąpielowy oraz nowe osłony wiatrowe i przeciwsłoneczne pozwolą relaksować się przy lekkiej morskiej bryzie nawet w pełnym słońcu, korzystając z kąpieli w turkusowej wodzie Adriatyku.

Dodatkowym wyposażeniem do zabaw wodnych jest ponton oraz SUP – deska z wiosłem, na której po nabraniu wprawy można spacerować po zatoczkach podziwiając skaliste wybrzeże.

W wypadku  większej liczby uczestników zastrzegamy sobie prawo do zmiany jachtu, jednak standard jednostki będzie taki sam lub wyższy.

Zakwaterowanie: w kabinach dwuosobowych lub w mesie.

Załoga jachtu liczy maksymalnie 8 osób + skipper

Cena zawiera:

Cena nie zawiera:

Opłaty na miejscu:

Rabaty:
5%   stali klienci
5%   grupy od 2 osób
10% grupy od 4 osób
5%   wczesna rezerwacja do 31.03.2020
Maksymalny łączny rabat: 10%

Uwagi:

Przykładowe trasy naszych rejsów 7 dniowych:

1. Pirovac – Vodice – Skradin – wodospady KRKA- Twierdza Sibenik – Vodice – Pirovac
2. 
Pirovac – Rogoznica – Trogir – Split – Hvar – Primosten – Pirovac
3. 
Pirovac – Kaprije – Veli Rat – Mali Lośnij – Rab – Zadar – Pirovac
4. 
Pirovac – Piśkera – Sali – Veli Rat – Veli Iż – Zadar – Pirovac

 

Zgłoszenia na biuro@wypadydlasingli.pl lub poprzez formularz w zakładce: Kontakt.