Strona główna Rozwój osobisty Zasady Galeria Kontakt
|
+48 667 016 244
|
biuro@wypadydlasingli.pl

JAK ROZPALIĆ I UTRZYMAĆ MIŁOŚĆ? – warsztat osobistego rozwoju

15
Ilość wolnych miejsc
5-7.06.2020
Termin
Dolny Śląsk
Miejsce
Cena promocyjna: 720 zł do 12 kwietnia 2020 roku
Cena

SAMOPOZNANIE Z BUDOWANIEM WŁAŚCIWEGO OBRAZU SIEBIE JAKO PIERWSZY KROK DO STWORZENIA RELACJI OPARTEJ NA WZAJEMNOŚCI

 

JAK ROZPALIĆ I UTRZYMAĆ MIŁOŚĆ? to warsztat rozwojowy skierowany do osób, które są nieśmiałe i szukają możliwości znalezienia w sobie odwagi i energii do nawiązywania relacji. Jego celem jest otworzenie przed sobą perspektywy zdobycia większej pewności siebie poprzez nieoceniające, życzliwe przyjrzenie się trudnościom blokującym zmianę.

 

Poznaj, co w Tobie zaskakujące, twórcze, w pełni nieodgadnione, bez względu na zdobyte wykształcenie i doświadczenia dnia codziennego. W każdym momencie swojego życia możesz podjąć decyzję o nabyciu nowych umiejętności, aby wzmocnić te już posiadane oraz rozwinąć kolejne, dzięki którym pójdziesz krok dalej.

 

TERMIN: 5–7 czerwca 2020 r.

MIEJSCE: Dolny Śląsk

LICZBA UCZESTNIKÓW: 10–15 osób

 

 

 

 

PLAN WARSZTATÓW:

  1. Wpływ samooceny na poczucie własnej wartości.
  2. Samopoznanie a budowanie właściwego obrazu siebie.
  3. Praca nad destrukcyjnymi przekonaniami, które komplikują życie.
  4. Oswajanie wewnętrznego krytyka.
  5. Lęk przed bliskością, granice intymności.
  6. Zarządzanie sobą w tworzeniu relacji.

 

INWESTYCJA: 820 zł (warsztaty + noclegi + wyżywienie)

 

Cena promocyjna: 720 zł do 12 kwietnia

Cena regularna: po 12 kwietnia: 820 zł

Zamówienie dla dwóch osób: 750 zł/os.

PLAN POBYTU: zaczynamy  nasze spotkanie o godz. 10:00 w piątek, a kończymy o godz. 15:00 w niedzielę.

 

PROWADZĄCA 

Anna Małgorzata Popiel – trener rozwoju osobistego, członkini PTP, studia socjoterapii w Dolnośląskiej Szkole Wyższej Edukacji TWP we Wrocławiu, trener warsztatu i treningu psychologicznego – Szkoła Trenerów Sieć  Wrocław, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, certyfikat Trenera Stopnia Zaawansowanego do prowadzenia szkoleń miękkich, w trakcie studiów psychologicznych o ścieżce klinicznej. Prowadzenie warsztatów psychoedukacyjnych z zakresu samopoznania, komunikacji, inteligencji emocjonalnej, radzenia sobie ze stresem oraz treningów psychologicznych inspirujących do zmiany, motywujących do pracy twórczej, a także pracy z przekonaniami, które blokują zarządzanie potencjałem życiowym, utrudniając samorealizację.
12-letnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich treningów, szkoleń, grupy spotkaniowych, terapeutycznych  grup wsparcia.


Od zawsze interesował mnie człowiek, jego potrzeba zgłębiania zagadki życia, poszukiwanie w zakamarkach duszy, zachwyt w odnajdywaniu odpowiedzi na nurtujące pytania, piękno przyrody, cudowność pieśni płynących prosto z serca oraz dialog, który okazywał się spotkaniem.

Istotnych zmian w swoim życiu dokonałam po trzydziestce, dlatego uważam, że na nie nigdy nie jest za późno. Efekt podjętych wówczas decyzji to lepsza rzeczywistość, jaką stworzyłam sobie i innym, którym ze mną po drodze. Odtąd zyskaną energią chętnie dzielę się z każdym, kto szuka przychylnego potowarzyszenia w poznawaniu samego siebie. 

 

 

 

 

 

Zgłoszenia poprzez formularz w zakładce: Kontakt.