Strona główna Rozwój osobisty Zasady Galeria Kontakt
|
+48 667 016 244
|
biuro@wypadydlasingli.pl

Kreta w czerwcu

20
Ilość wolnych miejsc
3-10/06/2018 oraz 10-17/06/2018
Termin
Grecja, Kreta
Miejsce
990 złotych
Cena

Wtedy kiedy największa grecka wyspa Kreta jest najpiękniejsza, czyli w czerwcu, gdy wszystko kwitnie i jest zielono, a upały jeszcze nie odstraszają, znów lecimy na tę cudowną wyspę.

Termin 1: 3-10 czerwca z Warszawy-Modlina

Termin 2: 10-17 czerwca z Warszawy-Modlina

Grupy planujemy około 20-osobowe, aby była fajna integracja.

Lecimy z Warszawy o godz. 6.55. Lot trwa około 2,5 godziny. Oczywiście wystarczy tylko dowód osobisty.

Pokochałam Kretę od pierwszego wejrzenia, jeszcze patrząc na nią z samolotu. Na gaje oliwne i cytrynowe, ogromne góry, morze kwiatów i błękit wody. Do tego idealna temperatura, która sprawiała, że nigdy nie było ani za gorąco ani zbyt zimno, pomimo, że podczas jednego pobytu przeżyliśmy tam prawdziwy sztorm.

Dlatego zawsze będę na Kretę wracać, bo kocham generalnie Grecję i Greków 🙂

Co zobaczymy?

1.Cudowną Lagunę Balos – właściwie wizytówkę Krety

2. Plażę Elafonisi z różowym piaskiem i cudownie krystaliczną wodą.

3. Wąwóz Samaria-spektakularny najdłuższy w Europie wąwóz, który robi ogromne wrażenie.

4. Cudowne stare portowe miasteczka Chania i Rethymno, z labiryntem wąziutkich uliczek, pełnych sklepików, restauracji i knajpek.

Na Krecie znajdziemy zarówno cudowne plaże jak i wysokie dwutysięczniki i niesamowite wąwozy. Do tego klimatyczne stare miasteczka i wioski, w których leniwie płynie sobie życie, nigdzie się nie spiesząc. Oczywiście nie można nie wspomnieć o doskonałej kreteńskiej kuchni pełnej świeżych ryb, owoców morza, serów, jagnięciny i ziół. To tutaj wypoczywa się najlepiej. A zwłaszcza z fajną ekipą ludzi.

Zgłaszajcie się już teraz, póki można kupić tanie bilety, wiadomo, że potem pójdą w górę. Obecnie bilety kosztują około 400 zł w obie strony. Ja pośredniczę w zakupie biletów, jeśli ktoś wyrazi taką chęć.

Na miejscu proponuję wynajęcie samochodów, gdyż jest to najszybszy sposób na zwiedzenie najpiękniejszych zakątków wyspy. Koszty rozłożone na 5 osób, będą niewielkie. Na wyjeździe będzie panował generalnie luz i nie ma przymusu brania udziału we wszystkich wycieczkach. Jeśli ktoś danego dnia będzie miał ochotę spędzić dzień na naszej plaży, czy przy basenie, nie ma problemu. Będziemy jednak starać się również robić wiele rzeczy razem, aby się fajnie zintegrować, poznać i dobrze z sobą czuć.

Przed decyzją o wypadzie z nami przeczytaj koniecznie: ZASADY

Mieszkamy w hotelu przy samej plaży, który oferuje apartamenty z salonem, kuchnią i łazienką. Apartamenty są czteroosobowe (będzie więc bardzo integracyjnie), ale obszerne i wygodne.


Śniadania przygotowywać będziemy sobie sami, kupując świeże produkty w licznych sklepikach i marketach a obiadokolacje jeść w doskonałych tu restauracjach.

Tu możecie zobaczyć zdjęcia z naszego wypadu w 2015 roku: Kreta 2015

W najbliższym czasie umieszczę jeszcze zdjęcia z zeszłego roku. Jest ich tak dużo, że ciągle brak czasu na przebranie :).

Zgłoszenia przesyłajcie poprzez formularz w zakładce Kontakt
Szczegółowych informacji udzielam pod telefonem: 601 279 579

Na każdy wyjazd przeznaczamy 20 miejsc, a więc weźcie to pod uwagę, że jest to ograniczona ilość. Zgłoszenia liczymy jedynie te poparte zaliczką.

Koszt: 990 zł + bilety lotnicze i wypożyczenie samochodów wraz z benzyną

Zaliczka wynosi 400 zł. Konto do wpłaty podane jest w zakładce: KONTAKT

Na wyżywienie trzeba przeznaczyć około 20 euro dziennie, oczywiście wszystko zależy od waszego apetytu i ilości wypijanego pysznego wina.