Strona główna Rozwój osobisty Zasady Galeria Kontakt
|
+48 667 016 244
|
biuro@wypadydlasingli.pl

Rejs na Mazurach w długi weekend

1
Ilość wolnych miejsc
10-14.06.2020
Termin
Mazury, Wilkasy
Miejsce
690
Cena

AHOJ! ZAPRASZAMY NA PIERWSZY MAZURSKI REJS W 2020 – JUŻ TRADYCYJNIE W DŁUGI CZERWCOWY WEEKEND

 

Spotykamy się w środę 10 czerwca w Stanicy Żeglarskiej Tajty (ul. Przemysłowa 20, Wilkasy), który położony jest w miejscowości Wilkasy, nad jeziorem Tajty w odległości około 5 km od Giżycka. Tutaj bezpiecznie zostawiamy na 4 dni samochody. Po czterech dniach wrócimy w to samo miejsce. Będziemy na Was czekać w środę w Wilkasach od godz. 17.00. Na miejscu, po podróży można tam zjeść dobry obiad w restauracji lub tawernie.

Pierwszy dzień (środa) przeznaczamy na zakupy spożywcze, zaokrętowanie się, integrację w tawernie przy dźwiękach szant. W czwartek rano, krótkie szkolenie i wypływamy w rejs :-).

Koszt: 690 zł (czarter i opieka skippera, ubezpieczenie NNW) + 200 zł (składka jachtowa na wyżywienie i opłaty portowe – do rozliczenia).

 

 

Zgłoszenia poprzez formularz w zakładce: Kontakt.

 

Zapraszamy serdecznie także osoby, które dopiero chcą posmakować tego, czym jest żeglarstwo. 

Zacząć żeglować można w każdym wieku i  cieszyć się swoją nową pasją. Zaraziliśmy już miłością do żagli mnóstwo osób. Żeglowanie na Mazurach jest cudowne, dostarcza wspaniałych wrażeń, widoków, wspomnień, znajomości, które z czasem zamieniają się w długoletnie przyjaźnie a wręcz związki .


Podstawowe informacje dla tych, którzy będą pierwszy raz:


Co trzeba zabrać:

Czekamy na Was!