Strona główna Rozwój osobisty Zasady Galeria Kontakt
|
+48 667 016 244
|
biuro@wypadydlasingli.pl

Zimowy plażing all inclusive na Teneryfie

0
Ilość wolnych miejsc
27.02–05.03.2020
Termin
Teneryfa
Miejsce
3 550 zł
Cena

ZIMOWY PLAŻING ALL INCLUSIVE NA TENERYFIE  – CZYLI SINGIELSKI WYPAD TAM, GDZIE CIEPŁO I DUŻO SŁOŃCA 😊

 

W poszukiwaniu słońca zabieramy Was na Wyspy Kanaryjskie, na Teneryfę do hotelu Allegro Isora**** na wczasy all inclusive. Hotel znajduje się w zachodniej części wyspy, w niewielkiej miejscowości PLAYA DE LA ARENA, w pobliżu Puerto de Santiago, w miejscu, o którym tubylcy mówią, że ma najlepszą pogodę na Teneryfie, ok. 30 km od Playa de las Americas; ok. 45 km od lotniska Reina Sofia; przy hotelu przystanek komunikacji lokalnej.

 

TENERYFA

Błyszczący w słońcu piasek, intensywnie zielone palmy, ośnieżony szczyt wulkanu Teide, kolorowe papugi w Loro Park – to ikony Teneryfy, ziemi obiecanej turystów z całego świata, gdzie wakacje trwają cały rok. W krainie nieustającej fiesty jest zawsze czas na dobrą zabawę i relaks, a unikalny wyspiarski klimat pozwala w pełni korzystać z atrakcji Wyspy Wiecznej Wiosny.

 

 

 

 

HOTEL Allegro Isora ****

Hotel ma wspaniały kompleks basenów na różnych poziomach, w otoczeniu rozległego tropikalnego ogrodu, jest stworzony do zabawy i relaksu. Dodatkowo Gości hotelu zachwyca przepiękny widok na La Gomerę. Miła, profesjonalna obsługa oraz dobra kuchnia to kolejne zalety tego hotelu, będącego wizytówką znanej sieci hotelowej Barceló.

 

 

ALL INCLUSIVE: śniadanie (07:30.00-10.30), obiad (13.00-15.00), kolacja (18.30-21:30) w formie bufetu w restauracji La Tahoma; okazjonalnie kolacje tematyczne; przekąski w barze Palmeras (10.30-17.30); lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe (10.00-23.00); dodatkowo kort tenisowy (1 godz./dzień – dostępny w miarę wolnych miejsc, wymagana wcześniejsza rezerwacja); wymagane noszenie opasek all inclusive.


 

Termin:  27.02–05.03.2020

Przelot: Warszawa – Teneryfa – Warszawa

Liczba miejsc: 10

 

Cena zawiera:

– przelot samolotem,

 obowiązkowe opłaty lotniskowe,

– obowiązkową dopłatę transportową,

– transfery lotnisko – hotel – lotnisko klimatyzowanym autokarem,

– zakwaterowanie: 7 noclegów w pokoju dwuosobowym,

– wyżywienie: formuła „all inclusive” (AI)

– opiekę polskiego rezydenta,

– składkę na TFG,

– ubezpieczenie KL i NWW.

Cena nie zawiera:

– pozostałych wycieczek lokalnych,

– dopłaty do pokoju 1-jednoosobowego,

– wydatków własnych i innych elementów.

 

Zgłoszenia poprzez formularz w zakładce: Kontakt