Strona główna Rozwój osobisty Zasady Galeria Kontakt
|
+48 667 016 244
|
biuro@wypadydlasingli.pl

Spływ kajakowy Wkrą 26-27 maj

20
Ilość wolnych miejsc
26-27/05/2018
Termin
Joniec, rzeka WKRA
Miejsce
250 złotych (200 dla klubowiczów)
Cena

Zaledwie 60 km od Warszawy znajduje się miejscowość Joniec, gdzie mamy świetną bazę noclegową nad samą rzeką. Spotykamy się tam przy moście w sobotę o godzinie 10.00 lub za dodatkową opłatą 40 zł można przyjechać już w piątek wieczorem.

Wkra jest łatwą rzeką, dobrą nawet dla początkujących kajakarzy. Dobierać do kajaków będziemy się koedukacyjnie.

Dlaczego kajaki są takie fajne?

W Jońcu w sobotę rano się kwaterujemy, po czym  firma kajakowa  około godz.11.00 przewozi nas wraz z kajakami do miejscowości Sochocin, skąd zaczynamy nasz spływ i dopływamy po około 5 godzinach do naszej bazy w Jońcu. W trakcie możemy zrobić sobie dłuższą przerwę i przekąsić coś na ciepło np. w przystani Kaja w połowie drogi.

Po dotarciu na miejsce w Jońcu czekać nas będzie dwudaniowy obiad.

Wieczorem zrobimy ognisko z grami integracyjnymi. W pobliżu znajduje się knajpa z karaoke, więc potem możemy się tam przenieść i wspólnie pośpiewać.

W niedzielę śniadanie, a następnie robimy kolejny odcinek rzeki do miejscowości Borkowo (krótszy niż sobotni). Wracamy do Jońca, jemy obiad i wracamy do domów. A potem znów tęsknimy  za kajakami…

Wszystkich miejsc mamy 20. 

Grupa wiekowa: 30+

Staramy się nie robić masówek, gdyż z doświadczenia wiemy, że w grupie 20-osobowej łatwiej o integrację i wzajemne poznanie się. Zapewniamy, że nikt nie będzie czuł się obco. Mile widziana gitara, gdyż śpiew zbliża ludzi.

Decydując się na wyjazd z nami koniecznie przeczytaj: ZASADY

Koszt całej imprezy: 250 zł

Dla klubowiczów: 200 zł. Informacja jak zostać klubowiczem znajduje się tutaj: KLUB

W cenie: zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie, wypożyczenie kajaków, transport na początek spływu i powrót do Jońca w niedzielę, parking samochodów, ognisko, pilotowanie spływu i organizacja.

Zgłoszenia poprzez formularz w zakładce: Kontakt. Tam znajdziecie również numer konta do wpłaty zaliczki 80 zł.