Strona główna Rozwój osobisty Zasady Galeria Kontakt
|
+48 667 016 244
|
biuro@wypadydlasingli.pl

Wrześniowy rejs dla smakoszy i amatorów wodnych podróży

0
Ilość wolnych miejsc
31.08-07.09.2019
Termin
Grecja, Zatoka Sarońska i Cyklady
Miejsce
1 950 zł
Cena

Wrześniowy rejs dla smakoszy i amatorów wodnych podróży 

 

Cyklady to archipelag greckich wysp, który zaskakuje różnorodnością. Cyklady słyną z charakterystycznych, bielonych domków z kolorowymi okiennicami na tle skalistego krajobrazu.

Za co tak lubimy Cyklady? Ponieważ są bardzo atrakcyjne żeglarsko. Bliskie sąsiedztwo wysp pozwala w czasie tygodniowego rejsu odwiedzić kilka wysp. Popłyń tam z nami! 😊 Nasze rejsy to propozycja dla każdego, kto lubi morze i widok gór oraz pyszne jedzenie 😊, bo trzeba przyznać, że Grecy znają się na jedzeniu a ich domowe białe wino wspaniale smakuje wieczorową porą w przydrożnej tawernie.

Kuchnia grecka to soczyste świeże warzywa i doskonałe mięso. To smakowita kombinacja prostoty składników i tradycyjnych receptur. To kuchnia ukształtowana przez wspaniały południowy klimat w najlepszym wydaniu. Cudowna oliwa z oliwek tłoczona w lokalnych tłoczniach, zawsze świeże owoce morza i ryby, aromatyczne zioła i domowe wino, dają niesamowitą kombinację smaków i aromatów.

Rejs to świetny sposób na uprawianie turystyki kulinarnej, a różnorodność lokalnych potraw zachwyci najbardziej wyrafinowane podniebienia. Każdy dzień rejsu, to okazja do skosztowania nowych wybornych potraw w sprawdzonych i rekomendowanych przez nas tawernach.

Ważne informacje:

Co zapakować na rejs?

 Orientacyjna trasa rejsu

Nasz rejs zaczynamy i kończymy w Atenach. W morską podróż chcemy Was zabrać na takie wyspy, jak Kea, Kithnos, Serifos, Siros. Jeżeli wiatry będą nam sprzyjały to spróbujemy dopłynąć na Milos.

  Wyposażenie na jachcie:

Cena: 2 190 zł promocja 1950 zł

Cena rejsu zawiera:

Koszty dodatkowe:

Zgłoszenia poprzez formularz w zakładce: Kontakt.

Decydując się na wyjazd z nami koniecznie przeczytaj: ZASADY