Boże Ciało na Mazurach

Spływ kajakowy Wkrą 26-27 maj
21 lutego 2018
Kreta w czerwcu
21 maja 2018

Boże Ciało na Mazurach

15

Ilość wolnych miejsc

Termin

31.05 - 3.06

Miejsce

Mazury, Wypad żeglarski

650

złotych (550 zł klubowicze)

Zapraszamy na kolejny długi weekend w tym pięknym miejscu, jakim oczywiście są Mazury. Będzie żeglarsko, szantowo i wesoło.

Wiek: 30+

Nie musicie mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia żeglarskiego. Nauczymy was podstaw żeglowania i zapewniam, że złapiecie żeglarskiego bakcyla. Jeszcze nie było w historii takiego uczestnika, który nie pokochałby tego wiatru we włosach, poczucia wolności, uczucia jakie ma się stojąc za sterem i panując nad płynącym jachtem oraz żeglarskiej atmosfery w portach.

Pływami dużymi, nowymi jachtami, ponieważ stawiamy na komfort i wygodę.

Nasze jachty posiadają rzadkie na Mazurach wc morskie (a nie chemiczne), ster strumieniowy, ogrzewanie, lodówkę, trzy szerokie 2-osobowe koje i 2 pojedyncze. W pełni wyposażoną kuchnię z naczyniami, tent w razie deszczu i obszerny kokpit ze stolikiem, gdzie wygodnie mieści się 8 osób.

Spotykamy się w środę wieczorem w malutkim porcie Ruda nad jeziorem Wojnowo (10 km na południe od Giżycka, przy trasie 63 na Pisz). Tu bezpiecznie na bezpłatnym parkingu można zostawić samochody. Co do dojazdu będziemy was kontaktować tak, abyście mogli wspólnie jednym samochodem dojechać z jednej lokalizacji. Do Giżycka można też ewentualnie dojechać pociągiem a potem wziąć taksówkę, lub (po wcześniejszym uzgodnieniu) ktoś po was podjedzie. W niedzielę kończymy rejs w tym samym porcie.

Tego pierwszego dnia musimy zrobić w Giżycku zaopatrzenie spożywcze, ponieważ następny dzień to święto. Z tych artykułów będziemy przygotowywać śniadania i kolacje. Zawsze pierwszy wieczór zaczynamy od integracyjnego ogniska na które przywieźcie proszę, ku zdrowotności, nalewki (czy co tam kto lubi). Na miejscu jest również restauracja z dobrym jedzeniem, więc można zjeść normalną ciepłą obiadokolację a następnego dnia śniadanie. Gorące obiady można gotować na jachcie lub jadać w knajpach, których na Mazurach nie brakuje (o tym decyduje sobie każda załoga indywidualnie).

Do spania na jachcie potrzebujecie śpiwór, podusię, ewentualnie jakiś cienki koc lub prześcieradło, zatyczki do uszu na wypadek, gdyby ktoś chrapał. Prysznic można wziąć w każdym porcie z tym, że dodatkowo wówczas za niego się płaci. Nie zapomnijcie o lekach. Apteczka na ogół jest przetrzebiona. Z pewnością przyda się krem z filtrem, okulary, strój kąpielowy i coś ochronnego na głowę.

Pamiętajcie, aby nie brać za dużo rzeczy, bo i tak połowy w końcu się nie używa, a trzeba pamiętać, że pojemność jachtu jest ograniczona.

Cena: 650 zł + (około 100-150 zł składki jachtowej na opłaty portowe, wyżywienie, sprzątanie końcowe jachtu, benzynę)

W cenie jest czarter jachtu i opieka sternika.

Zaliczka 200 zł płatna do trzech dni od zgłoszenia.

Zgłoszenia wysyłajcie poprzez formularz w zakładce Kontakt, podając imię i nazwisko, telefon, wiek oraz skąd i czym chcecie przyjechać.

W tejże zakładce jest również podany numer konta do wpłaty zaliczki.

Call Now ButtonZadzwoń do nas!
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial