Spływ kajakowy Wkrą 26-27 maj

galeria2
8 lutego 2018
Boże Ciało na Mazurach
21 maja 2018

Spływ kajakowy Wkrą 26-27 maj

20

Ilość wolnych miejsc

Termin

26-27/05/2018

Miejsce

Joniec, rzeka WKRA

250

złotych (200 dla klubowiczów)

Zaledwie 60 km od Warszawy znajduje się miejscowość Joniec, gdzie mamy świetną bazę noclegową nad samą rzeką. Spotykamy się tam przy moście w sobotę o godzinie 10.00 lub za dodatkową opłatą 40 zł można przyjechać już w piątek wieczorem.

Wkra jest łatwą rzeką, dobrą nawet dla początkujących kajakarzy. Dobierać do kajaków będziemy się koedukacyjnie.

Dlaczego kajaki są takie fajne?

  • wyrywamy się z miasta, wyrzucamy zegarki i przez dwa dni mamy kontakt z piękną naturą
  • nie siedzimy na leżaczku, zawiązując sadełko, tylko aktywnie coś robimy
  • co rusz zmienia nam się krajobraz, nad głową latają ważki, na brzegu pojawi się czasem sarna zaspokajając pragnienie…
  • pływanie kajakiem i mentalne połączenie się z rzeką podczas tego rodzaju wypoczynku to swoista medytacja w ruchu, oczyszcza umysł, resetuje i ładuje nasze akumulatory
  • zieleń łąk i drzew, kwiaty, woda, śpiew ptaków, cisza-to wszystko wpływa na nas bardzo pozytywnie, wyciszające a jednocześnie energetycznie
  • możesz rozmawiać ze swoim towarzyszem na kajaku, ale nie musisz, zgranie między wami jest jednak ważne, a więc poczucie współpracy z drugim człowiekiem, by płynąć do przodu daje poczucie jedności i uczy umiejętności porozumienia, czasem nawet bez słów
  • popatrzysz wieczorem w żywy ogień, posiedzisz z innymi ludźmi, poczujesz więź i wrócisz do domu odmieniona/odmieniony.

W Jońcu w sobotę rano się kwaterujemy, po czym  firma kajakowa  około godz.11.00 przewozi nas wraz z kajakami do miejscowości Sochocin, skąd zaczynamy nasz spływ i dopływamy po około 5 godzinach do naszej bazy w Jońcu. W trakcie możemy zrobić sobie dłuższą przerwę i przekąsić coś na ciepło np. w przystani Kaja w połowie drogi.

Po dotarciu na miejsce w Jońcu czekać nas będzie dwudaniowy obiad.

Wieczorem zrobimy ognisko z grami integracyjnymi. W pobliżu znajduje się knajpa z karaoke, więc potem możemy się tam przenieść i wspólnie pośpiewać.

W niedzielę śniadanie, a następnie robimy kolejny odcinek rzeki do miejscowości Borkowo (krótszy niż sobotni). Wracamy do Jońca, jemy obiad i wracamy do domów. A potem znów tęsknimy  za kajakami…

Wszystkich miejsc mamy 20. 

Grupa wiekowa: 30+

Staramy się nie robić masówek, gdyż z doświadczenia wiemy, że w grupie 20-osobowej łatwiej o integrację i wzajemne poznanie się. Zapewniamy, że nikt nie będzie czuł się obco. Mile widziana gitara, gdyż śpiew zbliża ludzi.

Decydując się na wyjazd z nami koniecznie przeczytaj: ZASADY

Koszt całej imprezy: 250 zł

Dla klubowiczów: 200 zł. Informacja jak zostać klubowiczem znajduje się tutaj: KLUB

W cenie: zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie, wypożyczenie kajaków, transport na początek spływu i powrót do Jońca w niedzielę, parking samochodów, ognisko, pilotowanie spływu i organizacja.

Zgłoszenia poprzez formularz w zakładce: Kontakt. Tam znajdziecie również numer konta do wpłaty zaliczki 80 zł.

 

 

Call Now ButtonZadzwoń do nas!
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial