Spływ kajakowy Pilicą 18-20 czerwca 2021

Aktywny wypad w góry 11-15 listopada 2020
12 października 2020
Bułgaria , Złote Piaski plaża i zabawa w dobrej CENIE
8 czerwca 2021

Spływ kajakowy Pilicą 18-20 czerwca 2021

2

Ilość wolnych miejsc

Termin

18-20.06.2020.

Miejsce

Polanka 1, 97-330 Sulejów

315

złotych

Spływ kajakowy rzeką Pilicą

 

Tym razem zabieramy Was nad rzekę Pilicę do Sulejowa, w województwie łódzkim na terenie sulejowskiego parku krajobrazowego. Tam przyroda otacza nas ze wszystkich stron.  W środku lasu spędzimy przyjemny weekend na łonie natury, spłyniemy rzeką, a wieczorem pointegrujemy się przy ognisku.

Pilica jest otoczona malowniczym obrazem przyrody. Rzeka tworzy liczne wyspy, rozlewiska, łuki oraz pętle. Dzięki takiemu układowi, trasa naszego spływu z pewnością nie będzie nudna.

 

 

Dlaczego kajaki są takie fajne?

  • wyrywamy się z miasta, wyrzucamy zegarki i przez dwa dni mamy kontakt z piękną naturą
  • nie siedzimy na leżaczku, zawiązując sadełko, tylko aktywnie coś robimy
  • co rusz zmienia nam się krajobraz, nad głową latają ważki, na brzegu pojawi się czasem sarna zaspokajając pragnienie…
  • pływanie kajakiem i mentalne połączenie się z rzeką podczas tego rodzaju wypoczynku to swoista medytacja w ruchu, oczyszcza umysł, resetuje i ładuje nasze akumulatory
  • zieleń łąk i drzew, kwiaty, woda, śpiew ptaków, cisza-to wszystko wpływa na nas bardzo pozytywnie, wyciszające a jednocześnie energetycznie
  • możesz rozmawiać ze swoim towarzyszem na kajaku, ale nie musisz, zgranie między wami jest jednak ważne, a więc poczucie współpracy z drugim człowiekiem, by płynąć do przodu daje poczucie jedności i uczy umiejętności porozumienia, czasem nawet bez słów
  • popatrzysz wieczorem w żywy ogień, posiedzisz z innymi ludźmi, poczujesz więź i wrócisz do domu odmieniona/odmieniony.

Spotykamy się w piątek 18 czerwca na terenie ośrodka. Będziemy jechać z różnych miast, więc niektórzy przyjadą już o 17.00, a niektórzy o 19.00 i później. Na miejscu będzie czekać na nas ciepły posiłek (obiadokolacja). W sobotę po śniadaniu rano zaczynamy nasz spływ, która potrwa kilka godzin. Po powrocie zjemy ciepły posiłek, a wieczorem będzie ognisko. W niedzielę 20 czerwca po śniadaniu powrót do domu.

 

Terminy:

18-20 czerwca 2021 r.

Grupa wiekowa: 30+

Koszt całej imprezy: 315 zł

W cenie: ubezpieczenie, dwa noclegi ze śniadaniem, obiadokolacja w piątek i w sobotę, ognisko w sobotę, wypożyczenie kajaków, obsługa i transport.

 

 

 

Adres

Ośrodek Wypoczynkowy „Anpol”

97-330 Sulejów – Polanka 1

Zgłoszenia poprzez formularz w zakładce: Kontakt lub na biuro@wypadydlasingli.pl.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Call Now ButtonZadzwoń do nas!