O Nas

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj!


Mark Twain

O nas


Jesteśmy biurem turystycznym. Organizujemy wypady i wczasy dla singli 30+. Zapraszamy Cię do aktywnego wypoczynku, zwiedzania urokliwych miejsc oraz poznawania nowych, ciekawych świata i siebie nawzajem ludzi. 😊 Zapewniamy miłą atmosferę i dobre samopoczucie, służące integracji dusz, które mają szansę odnaleźć się w sprzyjających splotach okoliczności. Na naszych wypadach poczujesz się jak z paczką dobrych przyjaciół, do której i Ty będziesz należeć..


Historia projektu Wypadydlasingli.pl zaczęła się w 2010 roku od spontanicznego spływu kajakowego i rejsu pod żaglami dla singli. Od tamtej pory odbyło się mnóstwo niezapomnianych rejsów, spływów i innych wypadów. Dzisiaj, dzięki nowym właścicielom, otwieramy nowy rozdział i będziemy organizować Wam jeszcze więcej zróżnicowanych wypraw, także związanych z samorozwojem oraz poznawaniem nowych magicznych miejsc.


Zespół Wypadów Dla Singli

80

Zorganizowaliśmy ponad


wypadów w Polsce i za granicą
8

Lat


doświadczenia

O firmie

Właścicielem oferty jest A l g a j a Pracownia Rozwoju Integralnego Anna Popiel – licencjonowany organizator turystyki. Firma działa legalnie, posiada wpis do CEOTiPT oraz wymagane ustawowo gwarancje bankowe i polisy. Bezpieczeństwo klientów jest naszym priorytetem.

+48 667 016 244

Zadzwoń, chętnie odpowiemy na Twoje pytania :)

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Call Now ButtonZadzwoń do nas!