Weekend narciarski w Kasinie Wielkiej 19-21 styczeń

Póki co prognozy na najbliższy weekend zapowiadają słoneczko i mróz w nocy. Mogą być więc fajne warunki na narty. Niedaleko od Krakowa (godzinka drogi) znajduje się bardzo fajna stacja narciarska, z której już nie raz korzystaliśmy.

Obecnie jest 100 cm pokrywy śnieżnej i wciąż naśnieżają.

Wygodna sześcioosobowa kanapa i niebieska trasa o długości 1450m. Na weekend w sam raz. Na plus jest to, że z Krakowa można się szybko busem dostać do Mszany Dolnej, gdzie zatrzymamy się w naszym ulubionym pensjonacie u pani Lucynki.

Mamy miejsca w samochodach z Krakowa i z Legnicy i z Brzeska!

Na miejsce jeździ tam również darmowy skibus z Krakowa o godzinach: 7.00, 10.00 , 13.15, 17,15 . Przystanek w Krakowie znajduje się na parkingu przy ul. Gronostajowej (Kampus UJ na Ruczaju). Powrotne: 12.00, 14,15, 16,15, 22,00. Skibus jest przystosowany do zabrania nart i desek.

TELEFONICZNA REZERWACJA MIEJSC: 789 443 547

Tutaj link do stacji: Kasina SKI

Spotykamy się w piątek wieczorem. Jeśli ktoś może zgarnąć ludzi z Krakowa samochodem dawajcie znać. Jeśli dojedziecie pociągiem do Krakowa to do Mszany można dojechać również busem z Dworca autobusowego w Krakowie. My odbierzemy was z dworca w Mszanie. Sprzęt można wypożyczyć na miejscu, albo zabrać oczywiście swój.

Proponujemy więc narty w ciągu dnia a wieczorami integracja przy kominku (tańce, piłkarzyki, gry integracyjne i co nam tam jeszcze do głowy przyjdzie)

Pani Lucynka bosko gotuje i zawsze rozpieszcza swoich gości.

Do stoku mamy stąd 10 km.

Opcje dojazdu na stok:

Albo pakujemy się do samochodów, które mamy na miejscu, albo wynajmujemy busa, za którego trzeba będzie dodatkowo zapłacić. Do obgadania.

Cena: 270 zł (zakwaterowanie, pyszne posiłki począwszy od obiadokolacji w piątek, kończąc na obiedzie w niedzielę)

Dodatkowo do zapłaty karnet (według uznania)

Zgłoszenia poprzez formularz w zakładce Kontakt.

Tam też znajdziecie numer konta do przelewu 100 zł zaliczki.

wyjazd na narty, narty, narty dla singli, weekend na nartach, Kasina, Śnieżnica

wyjazdy dla singli, wyjazdy dla singli, wyjazdy dla singli, wyjazdy dla singli, wyjazdy dla singli, narty dla singli, narty dla singli, wyjazd na narty, narty, narty

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.