Walentynki w Beskidach, bawimy się w Wiśle

Walentynki w Beskidach, bawimy się w Wiśle

Wisła to świetne miejsce, aby spędzić tu Walentynki, lub jak kto woli Antywalentynki. My single jednak również mamy prawo do ich świętowania. Może akurat tego dnia Amor ze strzałą śmiga 100 razy szybciej. Kto wie...

Termin: 15-17 luty

Jeśli Wisła to oczywiście narciarsko, bo takie są nasze założenia, aby było aktywnie na naszych wypadach. Jeśli ktoś nie ma sprzętu, wszystko można wypożyczyć na miejscu. Będzie dostępny również tani instruktor, aby spróbować po raz pierwszy stanąć na deskach.

Mamy tu do wyboru wiele stoków, jak również dość blisko do Szczyrku, (jedynie 20 km), gdzie powstaje najnowocześniejsza w Polsce stacja narciarska. Oczywiście, jeśli ktoś nie będzie miał ochoty na narty, można wyjechać kolejką na Czantorię, lub Stożek i naładować baterie energią lasu, robiąc sobie spacer szczytami gór, z pięknymi widokami.

W Wiśle na sobotę wynajęliśmy całą knajpę koło hotelu Gołębiewski, w którym nie omieszkamy skorzystać z aquaparku TROPIKANA. Tutaj czeka na nas basen z falami, normalny basen pływacki, 8 rodzajów jacuzzi, jacuzzi zewnętrzne, różne sauny, grota solna, lodowa...

W knajpie jest pyszne jedzenie i fantastyczny DJ, który gra muzykę dla wszystkich, nieco starych przebojów, nieco nowych, latino... Naprawdę można się tu wytańczyć. Do hotelu mamy 2 km więc można wrócić na piechotę lub taksówką. 

W hotelu mamy do dyspozycji wygodne pokoje 2 i 3 osobowe. Łóżka można rozłączyć tak aby były pojedyncze.

Śniadania są w cenie hotelowej. W ciągu dnia zjemy coś na stoku i wieczorem w restauracji.

W piątek można meldować się już od godziny 15.00. 

Dojazd: Będziemy kontaktować osoby z jednego regionu na wspólny dojazd. Można dojechać też pociągiem do Bielska Białej a później autobusem, choć to trwa bardzo długo. Jeżeli będzie sporo chętnych na takie rozwiązanie możemy załatwić busa z PKP Katowice.

Cena: 280 zł

Cena nie zawiera karnetów narciarskich i wejścia na basen.

Zgłaszać można się poprzez formularz w zakładce Kontakt, po czym proszę wpłacić 100 zł zadatku na konto podane w tejże zakładce.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.