Sylwester w Beskidach dla singli 38 +.

Termin: 29 grudnia - 1 stycznia

Jeżeli zbierze się połowa osób chętnych, istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu do 2 stycznia.

Miejsce: Laliki koło Zwardonia, Beskidy.

Wiek: 38+  Dla osób 28-38 lat robimy Sylwestra w Mszanie Dolnej

Na tę chwilę mamy miejsca w samochodach z Warszawy, Katowic, Zamościa, Opola, Sosnowca, Łodzi, Skierniewic, Rzeszowa i oczywiście na trasie z tych miast.

Nauczeni doświadczeniem, że w okolicy Zwardonia i Istebnej jest specyficzny mikroklimat powodujący, że wcześniej pojawia się tu śnieg i utrzymują się świetne warunki narciarskie, zwykle tutaj spędzamy Sylwestra, aby połączyć tańce i zabawę z białym szaleństwem na stoku.

Śnieg, jak do tej pory, przez ostatnich kilka lat nigdy nas nie zawiódł, pomimo, że w innych regionach Polski go nie było.

Spotykamy się 29 grudnia mniej więcej około 15.00- 16.00. O 18.00 będzie ciepła obiadokolacja, po czym imprezka integracyjna. Alkohol trzeba sobie przywieźć we własnym zakresie.

30 i 31 grudnia spędzimy czas na stoku, a następnie dla chętnych Park wodny z saunami i innymi atrakcjami zaraz przy stoku w Istebnej.

Kto będzie chciał spróbować jak to jest jeździć na nartach, pomimo że nigdy wcześniej tego nie robił, będzie ku temu okazja, gdyż do naszej dyspozycji będzie w cenie instruktor narciarstwa. Kto będzie chciał podszlifować swoje umiejętności również może skorzystać. Sprzęt można wypożyczyć na miejscu w wypożyczalni.

Jeżeli ktoś absolutnie nie pisze się na narty, dookoła są piękne szlaki turystyczne, więc można ponapawać się widokami i świeżym górskim powietrzem.

30 grudnia zrobimy wieczorem na zewnątrz pod wiatą grilla: kiełbaski, kaszanka, chleb ze smalcem i oczywiście grzaniec z kotła dla rozgrzania się i dobrego humoru. Mam nadzieję, że tak jak ostatnio pośpiewamy przy tym stare dobre przeboje.

31 grudnia o godzinie 20.00 ciepłą kolacją zaczynamy imprezę sylwestrową. Później oczywiście na stole pojawią się inne dania i zimna płyta z przekąskami. Lampka wina na początek i szampan o północy mamy zagwarantowany a resztę alkoholu trzeba sobie zapewnić.

W Nowy Rok, późne śniadanie na ciepło, spacer i powrót do domu, lub pozostanie do 2 stycznia. Wówczas urządzimy tak zwane after party.

Pokoje jakie mamy do dyspozycji w ośrodku są 2 i 3-obowe, oraz 4- osobowe apartamenty. Wszystkie pokoje oczywiście z łazienkami.

Do naszej dyspozycji jest również sala, na której możemy robić sobie imprezki, stół do bilarda, piłkarzyki i sauna ( dodatkowo płatna). Jak się zbierze grupka chętnych na konkretną godzinę to płaci się naprawdę grosze.

Dojazd: tak jak zawsze będę kontaktować osoby mieszkające blisko siebie, abyście się umówili na wspólny dojazd jednym samochodem. Do Zwardonia można również dojechać pociągiem z Katowic. Z dworca ktoś was zawsze odbierze. Przeczytajcie koniecznie zakładkę: ZASADY. Piszemy tam między innymi o tym, że pomagamy sobie nawzajem.

Miejsc mamy 56, z tym że połowę przeznaczamy dla kobiet, połowę dla mężczyzn. Z doświadczenia wiem, że miejsca dla kobiet szybko się kończą, więc weźcie to pod uwagę.

Dla kobiet zostały 2 ostatnie miejsca, dla mężczyzn 7.

Cena zależy od tego na jakiego typu pokój się zdecydujecie i na jak długi okres czasu.

Pokój 3-osobowy i 4-osobowy apartament: 670 zł

Pokój 2-osobowy: 720 zł

Pozostanie do 2 stycznia: dopłata 130 zł (nocleg, obiadokolacja 1 stycznia, śniadanie 2 stycznia)

Cena dla klubowiczów 100 zł niższa. Informacje o tym, jak zostać klubowiczem, znajdziecie w odpowiedniej zakładce.

Zaliczka po zgłoszeniu wynosi 300 zł, reszta płatna do 15 grudnia.

 

 

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.