Sylwester w Beskidach dla grupy wiekowej 28-40 lat

Sylwester w Beskidach dla grupy wiekowej 28-40 lat

Za nami już lato, zaczęła się piękna polska jesień a my już planujemy szampańską zabawę podczas Sylwestra. Pobyt Sylwestrowy zaczynamy już 27 grudnia w Beskidach, gdzie na stokach w Istebnej możemy zakosztować dobrej zabawy na śniegu. Od lat śnieg w tym rejonie nas nie zawodzi. O ile w innych miejscowościach cienko ze śniegiem tu jest zawsze na 100 %.

Termin: 27 grudnia - 1 stycznia 2019 r. ( z możliwością zostania do 2 stycznia)

Miejsce: Laliki koło Zwardonia ( Beskid Żywiecki) tuż przy zbieganiu się trzech granic: polskiej, słowackiej i czeskiej.

Cena za cały pobyt z wyżywieniem:

Pokój 2-osobowy 990 zł / od osoby   

Pokój 3 -osobowy 940 zł/ od osoby

Apartament 4-osobowy - 890 zł/ od osoby

Dopłata do pozostania do 2 stycznia: 130 zł

Dodatkowe opłaty to sauna na terenie ośrodka (40 zł za godzinę, rozłożone na kilka osób), wejście na basen w Istebnej lub w Gołębiewskim, karnety narciarskie, szkolenie narciarskie.

Założenia są takie, że zapisujemy na 60 miejsc 30 kobiet i 30 mężczyzn. Nie ma więc co zwlekać z zapisami ponieważ doświadczenie nam mówi, że kobiece miejsca szybko znikają.

W związku z tym, że chętnych mamy zwykle dużo a miejsc mało organizujemy trzy  imprezy sylwestrowe z podziałem na wiek. Tutaj obowiązywał będzie wiek 28-40 lat. Sylwestra w drugiej grupie wiekowej 40-55 lat planujemy w Białym Dunajcu, a w trzeciej 55-65 lat w Mszanie Dolnej. Oczywiście, jeśli chcecie przyjechać ze znajomymi a oni są w różnym wieku nie będziemy ortodoksyjni. Zgłoszenia przesyłajcie poprzez krótki formularz w zakładce Kontakt, podając imię, nazwisko, wiek, numer telefonu i adres mailowy. Dane te są wykorzystane jedynie na rzecz organizacji tego konkretnego wypadu i nigdy nie zostaną wykorzystane przez osoby trzecie. Napiszcie również czy interesuje was nauka jazdy na nartach, jakiego rodzaju chcecie pokój, oraz czy chcecie zostać do 1 czy 2 stycznia.

Po zgłoszeniu czekamy trzy dni na zaliczkę 300 zł na konto podane w zakładce Kontakt. Wówczas rezerwację uznajemy za stuprocentową.

Założenia mamy takie, że głównie będziemy jeździć na nartach, jednak jeśli ktoś nie poczuje do tego absolutnie żadnej weny, dookoła są piękne szlaki turystyczne, więc można się wybierać na krótsze lub dłuższe wycieczki, by pooddychać lasem i podziwiać widoki. Co do nart, jeśli ktoś nie posiada sprzętu narciarskiego, żadna to przeszkoda, gdyż wypożyczalni jest tu sporo. Ba! Nawet jeśli ktoś nie posiadł jeszcze umiejętności jeżdżenia na nartach, instruktor, który z nami będzie, w bardzo atrakcyjnej cenie, co najmniej dwa razy niższej niż instruktorzy na stoku nauczy was jeździć. Robi to z całym zaangażowaniem, zapałem, które są posiłkowane ogromną wiedzą. Warto to wykorzystać. Wiek, by zaczynać nie stawia żadnych granic. Warto jednak trochę przed przyjazdem rozciągnąć ciało, porobić sporo przysiadów, żeby uda przyzwyczaić do pracy. Dzięki temu na pewno nie przydarzą nam się naciągnięte więzadła, niekontrowane upadki itd, za to zabawa przednia.

Wieczory również będą zagospodarowane:

  • W dniu przyjazdu po zakwaterowaniu i obiadokolacji, wieczorek zapoznawczy i imprezka taneczna na dobry początek
  • W środę integracja prowadzona przez naszych animatorów Michała i Jakuba.
  • W czwartek wybierzemy się do Hotelu Gołębiewski w Wiśle, gdzie skorzystamy z parku wodnego Tropikana, a tutaj totalny relaks: baseny, 8 różnych jacuzzi, jacuzzi zewnętrzne z wodą około 40 stopni, sauny, jaskinia lodowa, basen z falami. Można się naprawdę odprężyć.
  •  W sobotę szykuje się ognisko z kiełbaskami, kaszanką, karczkiem, ze smalczykiem z chlebem oraz garem grzańca galicyjskiego z kotła. Liczymy jak zawsze na wasze śpiewy.
  • W niedzielę niespodzianka
  • W dzień Sylwestra narty a potem już przygotowania do uroczystej kolacji i dobrej zabawy do rana
  • w Nowy Rok późniejsze nieco noworoczne śniadanie i wyjazd do domu lub pozostanie do 2 stycznia

Cały Ośrodek jest do naszej dyspozycji, nie będziemy więc przeszkadzać innym gościom np. dzieciom, które chciałyby spać. Zwykle sporo osób lubi przebywać wieczorem w sali z ping-pongiem, bilardem i piłkarzykami, oraz na sali, gdzie gra muzyka i można potańczyć.

Dojechać do Zwardonia można łatwo pociągiem z Katowic, trasa trwa około 2 godzin, lub zabrać się z kimś, kto będzie jechał samochodem. Będę kojarzyć ludzi z tej samej okolicy na wspólny dojazd. Jeśli ktoś dojedzie pociągiem załatwiamy z panem z portierni, aby za drobną opłatą przywiózł was do ośrodka ze stacji.

Warunki:

Pokoje 2-osobowe (jest ich mniej) 

Pokoje 3 -osobowe 

Apartamenty 4-osobowe z sypialnią i przechodnim pokojem (polecane czwórce znajomych).

Wszystkie pokoje mają wygodne łazienki, podłogowe ogrzewanie i są przytulne.

W cenie mamy: zakwaterowanie: 5 nocy, 4 śniadania i jedno śniadanie noworoczne, 3 obiadokolacje plus jedna w formie ogniska i przysmaków z grilla. Uroczysta kolacja podczas Sylwestra, ciepłe dania, zimna płyta, napoje, powitalna lampka wina i szampan o północy (reszta alkoholu we własnym zakresie).

Muzyka podczas nocy sylwestrowej będzie mechaniczna z bardzo dobrym nagłośnieniem. Proponujemy stare dobre taneczne przeboje, trochę starszych, trochę nowszych, trochę latino...

Osoby chętne na naukę jazdy zgłaszają takową chęć już wcześniej i opłacają kurs informując jedynie o poziomie swoich umiejętności. Nauka jazdy będzie od zera, czyli jeśli ktoś nigdy nie miał na nogach nart, teraz może wykorzystać okazję, by się nauczyć profesjonalnie pod okiem instruktora. Za 2,5 godziny jazdy przez cztery dni, czyli 10 godzin zapłacicie  jedynie 200 zł. Tak tanio nigdzie nie znajdziecie instruktora.

Przed wyjazdem obowiązkowo zapoznajcie się z naszymi zasadami, które znajdziecie tutaj: Zasady

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.