Sylwester w w Białym Dunajcu dla grupy 40-55 lat

Sylwester w w Białym Dunajcu dla grupy 40-55 lat

Miał być Szczyrk, ale będzie Biały Dunajec z białym szaleństwem w Białce Tatrzańskiej. 

Termin: 27 grudnia - 1 stycznia ( z możliwością zostania do 2 stycznia)

Sylwester dla grupy wiekowej 40-55 lat.

Cały pensjonat do naszej dyspozycji. Pokoje mamy głównie 2 i 3-osobowe, gustownie urządzone. Na dole do dyspozycji duża sala, w której urządzimy sobie zabawę sylwestrową.

Zaczynamy 27 grudnia, przyjeżdżać można od godziny 12.00 aż do wieczora. Wieczorem po obiadokolacji zrobimy zapoznawczą imprezkę.

Pozostałe dni przeznaczymy na aktywny wypoczynek na nartach, górskich wędrówkach, odwiedzinach w termach, śpiewach przy ognisku, tańcach wieczornych i dobrej integracji. Być może uda się zorganizować kulig z pochodniami. Wszystko zależeć będzie od śniegu.

Do Ośrodka narciarskiego w Białce mamy 20 minut samochodem. To najlepszy ośrodek narciarski w Polsce z mnóstwem tras i wyciągów.  Łączy ze sobą trzy szczyty i posiada 24 trasy, od bardzo łatwych do trudnych. Nowoczesne kanapy z osłonami przeciwwietrznymi, podgrzewane w razie mrozów, przypominają te w Alpach. Tutaj link do Ośrodka: Białka.

Głównie więc czas będziemy spędzać na stoku, zwłaszcza, że będzie to okazja, by nauczyć się jeździć nawet od podstaw. Będzie z nami instruktor Jakub, który w bardzo dobrej cenie będzie chętnych uczył jazdy na nartach. Wiek nie stanowi żadnego problemu, zacząć można na każdym etapie życia. Wypożyczalnie sprzętu są na miejscu. 

 

Jeśli ktoś nie da się namówić na narty do dyspozycji mamy mnóstwo pięknych szlaków w okolicy Zakopanego. Odwiedzimy Dolinę Białego Potoku i Strążyską, Kościeliską a dla osób z dobrą kondycją proponuję Dolinę Pięciu Stawów Polskich. Można też wyjechać kolejką na Kasprowy Wierch. Można posiedzieć w karczmach w Zakopanym i potańczyć przy góralskiej muzyce.

Wieczory również będą zagospodarowane:

  • W dniu przyjazdu po zakwaterowaniu i obiadokolacji, wieczorek zapoznawczy i imprezka taneczna na dobry początek
  • W środę integracja z grami i zabawami.
  • W czwartek wybierzemy się do term w Białce, lub Bukowinie Tatrzańskiej, a tutaj totalny relaks: baseny, jacuzzi, baseny zewnętrzne z wodą około 40 stopni, sauny, jaskinia lodowa. Można się naprawdę odprężyć.
  •  W sobotę szykuje się ognisko z kiełbaskami, kaszanką, ze smalczykiem z chlebem oraz garem grzańca galicyjskiego z kotła. Liczymy jak zawsze na wasze śpiewy.
  • W niedzielę niespodzianka
  • W dzień Sylwestra narty a potem już przygotowania do uroczystej kolacji i dobrej zabawy do rana
  • w Nowy Rok późniejsze nieco noworoczne śniadanie i wyjazd do domu lub pozostanie do 2 stycznia

Dojazd: we własnym zakresie, jednak będziemy was kontaktować, aby osoby mieszkające w jednym regionie mogły przyjechać razem. Można przyjechać też busem z Krakowa, wówczas postaramy się odbierać was z przystanku.

Na miejscu poruszać będziemy się naszymi samochodami, lub wynajętym busem za dodatkową opłatą. Decyzję podejmiemy na miejscu.

Cena:

Pokój 2-osobowy 1100 zł

Pokój 3-osobowy 1040 zł

Pokój 4-osobowy 990 zł

W cenie mamy: zakwaterowanie: 5 nocy, 4 śniadania i jedno śniadanie noworoczne, 3 obiadokolacje plus jedna w formie ogniska i przysmaków z grilla. Uroczysta kolacja podczas Sylwestra, ciepłe dania, zimna płyta, napoje, powitalna lampka wina i szampan o północy (reszta alkoholu we własnym zakresie)

Dopłata do 2 stycznia: 120 zł

Osoby chętne na naukę jazdy zgłaszają takową chęć już wcześniej i opłacają kurs informując jedynie o poziomie swoich umiejętności. Nauka będzie trwała 2,5 godziny dziennie, przez 4 dni, to jest 10 godzin. Cena za całe szkolenie, po którym naprawdę będziecie już świetnie jeździć wynosi jedynie 200 zł

Zgłoszenia przesyłajcie poprzez krótki formularz w zakładce Kontakt, podając imię, nazwisko, wiek, numer telefonu i adres mailowy. Dane te są wykorzystane jedynie na rzecz organizacji tego konkretnego wypadu i nigdy nie zostaną wykorzystane przez osoby trzecie. Napiszcie również czy interesuje was nauka jazdy na nartach, jakiego rodzaju chcecie pokój, oraz czy chcecie zostać do 1 czy 2 stycznia.

Przed wyjazdem obowiązkowo zapoznajcie się z naszymi zasadami, które znajdziecie tutaj: Zasady

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.