Rejs żeglarski w Grecji po Morzu Jońskim

Na przełomie września i października organizujemy dwutygodniowy rejs w Grecji po Morzu Jońskim. Odwiedzimy takie cudne wyspy jak Lefkada, Kefalonia, Itaka, Zakynthos z zatoką wraku, Korfu...

Rejs możemy  podzielić na dwa etapy, czyli przylecieć tylko na tydzień, lub na obydwa tygodnie. Czasu będzie sporo, więc z całą pewnością skorzystamy z cudowych plaż w dzikich zatoczkach, kajaków na Kefalonii, imprez na Itace itp.

Na Kefalonii mamy zaprzyjaźnionych Polaków, którzy chętnie pokażą nam najpiękniejsze, magiczne miejsca i zabiorą do restauracji z najlepszym greckim jedzeniem..

Lecimy Ryanairem z Warszawy Modlina do Aten o godz. 17.40, tam nocujemy i następnego dnia przemieszczamy się autobusem na Lefkadę skąd czarterujemy jacht.

Co zabrać?

Ciuchy raczej na ciepłą pogodę, sandały, klapki, coś ochronnego na głowę, polar, jedne długie spodnie, ewentualnie maskę z rurką. Kosmetyki można kupić na miejscu, gdyż ceny są porównywalne jak w Polsce. Wystarczy zupełnie bagaż podręczny.

Cena składa się z czterech części:

  • czarter, opieka skippera i pilotowanie rejsu
  • składka na wyżywienie, opłaty portowe, benzyna do silnika (to ulega zmianie ze względu na nasze apetyty, ceny portów i ilość zużycia benzyny)
  • kaucja zwrotna, oddawana po zakończeniu rejsu, (o ile nic nie uszkodzimy), istnieje również opcja ubezpieczenia kaucji, wówczas kwota jest mniejsza ale nie podlega zwrotowi 
  • sprzątanie końcowe, 

Kosztorys rejsu jeszcze jest przygotowywany, jednak niebawem pojawi sie na stronie.

 Terminy:

1. 28 września - 6 październik (pierwsza noc w Atenach)

2. 5 paździenika do 13 lub 14 października (do 14 jeśli chce się jeszcze zwiedzić Akropol)

Lub całe dwa tygodnie:  28 września - 14 paździenika

Więcej informacji szczegółowych będzie  pojawiać się sukcesywnie na stronie.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.