Rejs żeglarski Cykady na Cykladach 1-8 września

Termin:  1-8 września 2018

Grecja to nasz ulubiony kierunek żeglarski. Jak co roku, również w tym, organizujemy we wrześniu rejs po Cykladach. Każdy poprzedni był niezapomniany. 

Zdjęcia z roku 2015 znajdziecie tutaj: Galeria

Wypływamy z Aten i tutaj też kończymy rejs. Do Aten można się dostać samolotem z wielu miast Polski: Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Katowic, Poznania, Łodzi, Krakowa, Rzeszowa. Pośredniczę w zakupie biletów, jeśli ktoś sobie tego życzy. Jeśli przylecicie wcześniej warto zwiedzić Akropol. Pomogę w znalezieniu taniego i dobrego hotelu.

Nie musicie mieć żadnego doświadczenia żeglarskiego. Warto spróbować żeglarskiej przygody w każdym momencie życia.

Cyklady to cudowne widoki, krystalicznie czysta woda Morza Egejskiego, magiczne miasteczka i porty. Można powiedzieć Raj na Ziemi.

Śpimy na jachcie w portach. Pościel i wszelkie naczynia są zapewnione, w zupełności wystarczy więc jedynie bagaż podręczny, gdyż o tej porze pogoda w Grecji jest bajeczna.

Koszty:

  • 470 euro (czarter jachtu, opieka skippera, ubezpieczenie kaucji, sprzątanie końcowe, benzyna do silnika, pościel, ręczniki)
  • około 80 euro (składka jachtowa na wyżywienie i opłaty portowe)
  • około 30-40 euro (noclegi w Atenach)

Zgłoszenia poprzez formularz w zakładce Kontakt.

Po zgłoszeniu należy wpłacić zaliczkę 1000 zł, reszta płatna w drugiej połowie sierpnia. Numer konta również znajdziecie w zakładce Kontakt. Składka do kasy jachtowej i opłata hotelu na miejscu w euro.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.