Rejs w cudownej Grecji 11-19 maj

Znów płyniemy na Cyklady !

Termin 12-19 maja

Grecja urzekła nas całkowicie od pierwszego tam pobytu kilka lat temu. Zawsze już będziemy chyba tam wracać i proponować wam kolejne rejsy. W tym roku zaczynamy już w maju. Zapraszamy wszystkich, i żeglarzy i tych, którzy jeszcze nigdy nie postawili stopy na jachcie. Jest to cudowna przygoda.

Loty do Aten mamy z Krakowa 12 maja ( godz. 8.50) i np. z Warszawy Modlina (godz.20.05). Lecąc z Modlina jest się w Atenach koło północy, lepiej więc jeśli chodzi o Warszawę polecieć w piątek 11 maja o 8.50, przenocować jedną noc w hotelu a przy okazji można zwiedzić sobie Akropol. Hotel załatwimy.

Bilety lotnicze mogę dla każdego kupić, jednakże pamiętajcie, że im wcześniej podejmiecie decyzję o rejsie tym będzie taniej, bo bilety z czasem idą w górę.

 

Co potrzebujecie ze sobą zabrać ?

- na tydzień spokojnie wystarczy bagaż podręczny (10 kg)

- w tym czasie jest już ciepło, chociaż na morze przyda się kurtka chroniąca od wiatru i ewentualnego deszczu

- zatyczki do uszu (zawsze o tym przypominam, bo chrapiący potrafią bardzo utrudnić noc)

-na ewentualną chorobę morską bardzo pomaga kandyzowany imbir do ssania

-klapki pod prysznic (prysznice mamy na jachcie)

-może przydać się maska do pływania (jeśli woda będzie już ciepła)

- do tego oczywiście to co zabiera się zwykle na tygodniowy urlop (leki, kosmetyki i ubrania)

-pozytywne nastawienie i otwartość na innych

Balsam z filtrem kupimy dla wszystkich na miejscu, ponieważ do bagażu podręcznego nie da się zabrać kosmetyków, które mają powyżej 100 ml.

Zdjęcia z poprzedniego rejsu znajdziecie tutaj: Galeria

Pływamy na 5-kabinowym jachcie Bavaria. Co to oznacza? To oznacza, że zamykane kajuty są 2-osobowe i że każdy z was dostanie współspacza. Czasami w trakcie rejsu się zdarza, że potem są jakieś przetasowania...  :). Na jachcie jest w pełni wyposażona w naczynia kuchnia wraz z piekarnikiem i kuchenką, kilka wc i łazienki z prysznicem, jest również pościel w kajutach.

Postaramy się odwiedzić podczas tego tygodnia najpiękniejsze wyspy Cyklad, choć o trasie i tak ostatecznie zdecyduje morze, czyli siła i kierunek wiatru. Naszym kapitanem jest Polak, który zna świetnie grecki, gdyż mieszkał tam sporo czasu.

Cyklady to według wielu jeden z najpiękniejszych w Europie miejsc do żeglowania. Cudowne wyspy, boskie jedzenie, krystalicznie czysta woda Morza Egejskiego i przyjaźni Grecy. To wymarzone wakacje.

Koszt: 1800 zł (czarter jachtu, opieka skippera, opłaty portowe, sprzątanie końcowe, benzyna do silnika, jedna noc w hotelu w Atenach) do tego należy doliczyć około 70 euro na wspólnie przygotowywane posiłki.

Cena dla klubowiczów: 1600 zł

Zgłoszenia wysyłajcie na adres: info@wypadydlasingli.pl. Podajcie w wiadomości imię, nazwisko, wiek, telefon i skąd chcecie lecieć, oraz czy kupić wam bilety lotnicze.

Do trzech dni od zgłoszenia czekamy na zaliczkę 600 zł na konto podane w zakładce Kontakt.

Jeśli macie jakieś pytanie dzwońcie śmiało na numer: 601 279 579

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.