Nasze Zasady | Wypady dla Singli

Nasze Zasady

Jedziesz z Nami, zapoznaj się z naszymi zasadami

Zasady ( jak to zasady) są istotne, więc przeczytaj je uważnie, zanim zdecydujesz się na wspólną wyprawę z nami.
Jeśli podejmiesz decyzję na TAK, dla nas będzie to oznaczać, że je akceptujesz.

zespol

1.Nie jesteśmy biurem podróży ani biurem matrymonialnym. Udział w wypadzie bierzesz dobrowolnie, na własną odpowiedzialność i godzisz się z zasadami. Na wyjeździe dużo zależy od twojego zaangażowania. Im więcej dasz z siebie, więcej dostaniesz. Oczekujemy pozytywnego podejścia oraz poczucia humoru.

2.Na wyjazdach w pełni szanujemy siebie nawzajem i nie czynimy absolutnie niczego co mogłoby być krzywdzące dla pozostałych (zresztą to chyba oczywiste). Wszelkie odstępstwa od tej zasady są karane chłostą

3.Panuje zasada: jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Jesteśmy ekipą i wspólnie sobie pomagamy, czy to logistycznie czy choćby w kwestii pożyczenia pasty do zębów. Egoistów nie lubimy. Zawsze jest pilot grupy, który  kieruje wypadem. Czasami demokratycznie podejmujemy decyzję czy np. płyniemy dziś kajakiem lub żaglówką, skoro leje jak z cebra, czy zostajemy na biwaku.

4.Aby wypad miał sens musi być oczywiście ekipa, w końcu o to nam chodzi, aby wyjechać razem 🙂 - a więc przy każdym wyjeździe określamy minimum zgłoszonych osób, konieczne do tego aby wyjazd doszedł do skutku. Jeżeli minimum nie zostanie osiągnięte wyjazdu nie będzie. Po zgłoszeniu się na wypad wpłacasz więc 30 % zaliczki a my umieszczamy Cię na liście uczestników. Jeśli lista osiągnie minimum jedziemy i dopłacasz na miejscu resztę, jeśli nie, zaliczka zostaje ci zwrócona.

5. Jeżeli ponosimy koszty związane z rezerwacją miejsc noclegowych, czarterem jachtów, kajaków itp. a ty po wstępnej rezerwacji i opłaceniu zaliczki nie stawiasz się na wypad oczywiście zaliczka przepada, chyba że znajdziesz kogoś na swoje miejsce.

6. Wszyscy wzajemnie dbamy o to by było bezpiecznie, jednak również każdy sam odpowiada za swoje zachowanie i swoje bezpieczeństwo – nikt nie weźmie odpowiedzialności na siebie za twój złamany palec. Jeśli chcesz się ubezpieczyć w firmie ubezpieczeniowej robisz to we własnym zakresie.

7. Nie rozmawiamy o polityce, pracy, pieniądzach i o tym jakie życie jest upierdliwe. Jesteśmy Tu i Teraz i cieszymy się chwilą i wspólnym towarzystwem.
8. Jeśli masz często muchy w nosie i przyjmujesz w stosunku do otoczenia roszczeniową postawę, nie będziesz u nas lubiany. Jednak jeśli coś na wypadzie nie będzie ci pasować cenimy otwartość i gotowość do wspólnego rozwiązania problemu.

9. Jeśli będziesz na zdjęciach grupowych z wypadu mamy prawo umieścić je w swojej galerii (jeśli się nie zgadzasz, nie ustawiaj się do zdjęć grupowych)

Oczywiście wcale nie musisz się godzić na te zasady i wówczas jedziesz sobie z kimś innym :).