O Nas | Wypady dla Singli

O Nas

Kilka Słów o Nas Wypady dla Singli

 "Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj." — Mark Twain

Nasza ekipa to zapaleńcy, którzy uwielbiają miejsca z dala od cywilizacji i zgiełku miast. Hołdujemy zasadzie, że najlepiej odpoczywamy gdy otacza nas przede wszystkim Natura. Lubimy celebrować każdy jej przejaw: strumień, rzekę, wiatr, szczyty gór, ciepło żywego ognia, las i księżyc. Natura w magiczny sposób odwdzięcza się nam swoją energią.

 

Uważamy również, że najlepszy wypoczynek to taki gdy aktywnie coś razem robimy, przemieszczamy się z miejsca na miejsce i otwieramy na otoczenie i przygodę, każdy nowy dzień traktujemy jak odkrywanie nieznanego lądu.

Zaczęło się w 2010 r. od spontanicznego spływu kajakowego i rejsu pod żaglami dla singli, od tamtej pory odbyło się mnóstwo niezapomnianych rejsów, spływów i innych wypadów. Coraz śmielej zapuszczamy się w dalsze rejony: Rumunia, Litwa, Bornholm, Słowacja, Chorwacja, Norwegia, Szwecja, Grecja, Dolomity, Słowenia, Gruzja, Armenia, Włochy, Dania, Wyspy Kanaryjskie ...

Na naszych wypadach zawsze dbamy dobrą integrację i atmosferę, poczujesz się z nami, jak z dobrą paczką przyjaciół, do której Ty też będziesz należał.

 

„Nie można tkwić uparcie w swoim Kącie Lasu, czekając aż inni do nas przyjdą. Czasem trzeba pójść do nich."

Kubuś Puchatek

Nasza Ekipa

  • Hubert
    , Włóczykij ciekawy świata, ze świetnym poczuciem humoru. Spontanicznie wpada na wyjazdach na różne ciekawe pomysły, typu tańce szamańskie przy ognisku.
  • Lila
    inicjatorka wypadów, pasjonatka żagli, nart, kajaków, kitesurfingu, gór i tańca, zwłaszcza salsy. Uwielbia wiatr, ogień, wodę i zapach świeżo skoszonej trawy.