Maroko-szlakiem tysiąca kazb 15-30 marzec

Termin wyprawy: 15.03 – 30.03. 2018

Magia Maroka to nie tylko bajkowa architektura, niezwykłe twierdze i wioski wybudowane z gliny, to nie tylko zachwycające krajobrazy i wspaniałe miasta, lecz przede wszystkim ludzie pełni życzliwości i ciepła. Dlatego z radością chcemy zaprosić każdego, kto jest otwarty na świat i przygody, każdego kto ma w sobie pozytywną energię i duszę odkrywcy do poznania z nami tego fascynującego, unikalnego kraju. Współpracujemy z doświadczonym marokańskim przewodnikiem, który od ponad dwudziestu lat zajmuje się turystyką i turystami, pokazując swój kraj podróżnikom z całego świata. Posiadamy świetnie wyposażoną bazę noclegową na Saharze, w okolicy miasteczka M’Hamid, składającą się z dziewięciu uroczych domków-namiotów wybudowanych z gliny, mogących pomieścić do 30 osób, zaplecza sanitarnego, kuchni i sali restauracyjnej, w której serwujemy pyszne posiłki przygotowane przez naszego niezastąpionego Mohmaeda.

Organizujemy wycieczki na wielbłądach, mogące trwać od kilku godzin do kilku dni, przejażdżki na quadach, warsztaty kuchni marokańskiej, warsztaty gry na bębnach. Wyprawy objazdowe po Maroku, które organizujemy, odbywamy samochodami terenowymi 4x4 Toyota Land Cruiser. Śpimy w sprawdzonych, dobrej jakości hotelach. Zapewniamy bezpieczną i wygodną podróż, fachową opiekę marokańskich przewodników i polskiego pilota.

Przyjazne i serdeczne stosunki jakie udało nam się wypracować w wielu miejscach Maroka, pomagają nam pokazać wszystkim chętnym do podróżowania prawdziwy obraz tego niezwykłego kraju, prawdziwą kulturę marokańską, ich muzykę, obyczaje, kuchnię. W wielu miejscach zaprzyjaźnieni muzycy umilają nam wieczory etniczną muzyką saharyjską, berberyjską i arabską.

1 dzień: AGADIR – MARRAKECH,
2 dzień: MARRAKECH,
3 dzień: TALIOUINE przez TIZI-N-TEST,
4 dzień: SKOURA przez AIT-BENHADDOU,
5 dzień: TINERHIR przez AIT-YOUL i GORGES DU DADES,
6 dzień: TINERHIR – GORGES DU TODRA,
7 dzień: TAMNOUGALT przez NKOB(off-road),
8,9,10 dzień: BAZA PALM TREE – SAHARA (FESTIVAL DES NOMADES),
11,12,13 dzień: TAFRAUT,
14,15 dzień: SIDI IFNI,
16 dzień: AGADIR i wylot do Polski.

Cena:

 1550 EURO + CENA BILETÓW SAMOLOTOWYCH W DWIE STRONY 

(CENA PRZY 4-6 OSOBACH W SAMOCHODZIE)

Ponieważ cena wynajmu samochodu za dzień jest stała, dzielimy ją na ilość osób podróżujących w samochodzie, tak więc np. przy 3 osobach (zamiast 4-6 osób) koszt wyprawy wzrasta do 1850 Euro. Będziemy się jednak starać, aby do takiej sytuacji nie doszło.

Zaliczka w Polsce: 550 Euro, plus cena biletów samolotowych. Po przylocie do Maroka reszta kwoty (1000 Euro) będzie pobierana w pierwszej dobie pobytu. Koszt rezygnacji na dwa tygodnie przed planowanym wylotem i krócej wynosi 550 Euro i jest pobierany z wpłaconej wcześniej zaliczki. Rezerwacja jest ważna po wpłaceniu zaliczki kwoty na zakup biletów(bilety można nabyć samodzielnie, lecz dla uniknięcia problemów preferowany jest zakup przez organizatora wyprawy)

Cena zawiera:

- transport samochodami terenowymi 4x4 i zwiedzanie według harmonogramu, który może ulec zmianie z powodów niezależnych od organizatorów( wstępy do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo)

- zakwaterowanie plus dwa posiłki dziennie

- dyspozycyjność samochodów w miejscach zakwaterowania

- opiekę marokańskich przewodników i polskiego pilota

Istnieje możliwość wykupienia dla wszystkich ubezpieczenia podróżnego(płatne dodatkowo)

Kupujemy bilety samolotowe dla wszystkich uczestników wyprawy (opcja preferowana)

Zgłoszenia poprzez formularz w zakładce: Kontakt

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.