Klub aktywnego wypadowicza

Klub aktywnego wypadowicza.

O co chodzi?

Postanowiliśmy wyróżnić i dawać  specjalne niższe ceny osobom, które z nami często jeżdżą. Wiemy, że jeździcie z nami, bo Wam się podoba i dobrze czujecie się na naszych wypadach. Dlatego przy każdym wyjeździe będą zawsze od teraz podawane dwie ceny, dla klubowiczów i dla osób, które jeżdżą bardzo sporadycznie.

Członkiem klubu zostaje osoba, która wyrazi po prostu na to chęć i opłaci półroczną lub roczną składkę członkowską. Zacząć można w każdej chwili. Czas liczy wam się dopiero od pierwszego wyjazdu. W praktyce wygląda to więc tak: wpłacasz roczną lub półroczną składkę a gdy spodoba ci się np. wypad w Gorce, od tego dnia liczymy okres twojego członkostwa.

Obniżki dla klubowiczów będą średnio 15-20 % niższe od standardowej ceny, czasem może to być więc nawet 100-200 zł (w zależności od wypadu). Po dwóch wypadach inwestycja wam się całkowicie zwraca, a potem już tylko zyskujecie.

Dodatkowo klubowicze dostają od nas bezpłatne koszulki i w promocyjnej cenie bluzy turystyczne typu softshell, chroniące świetnie od wiatru.

Półroczna składka: 200 zł

Roczna składka: 300 zł

I jeszcze jedna ważna informacja: zależy nam na tym, by było nas więcej na wypadach i by informacja się rozprzestrzeniała. Im nas więcej tym weselej. Jeśli więc ktoś z twoich znajomych, kto jeszcze nas nie zna, z twojego polecenia wykupi członkostwo, Tobie za każdą poleconą osobę odejmujemy od składki 20 zł. To będzie się odbywać na każdym etapie, po prostu dostaniesz zwrot na konto.

Zapraszamy do klubu. To proste: wystarczy napisać maila podając imię i nazwisko oraz opłacić składkę.